Ak Büyü

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Çözülür?

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Çözülür? Kaşık Büyüsü Nedir? Kaşık büyüsü genellikle Anadolu da en çok kullanılan ve bilinen bir büyü türüdür. Bu büyü kırmızı büyü sınıfına girmektedir. Kaşık büyüsü ayırmak için yapıldığı gibi tam tersi ayrılan insanları da birleştirmek ve barıştırmak içinde yapılabildiğini de görebiliyoruz. Bu konuda özellikle bilmeniz gereken şudur ki eğer bu iki kaşık sırt sırtaysa ve bu şekilde bulduysanız bu yapılan büyünün ayrılık için yapıldığına kesinlikle emin olabilirsiniz. Ancak yüz yüze yapılmış ise bu kaşıklar çiftleri barıştırmak için birlikte olmaları için yapılmış bir büyüdür. Yeniden bir araya getirme amacını taşır. Kaşık büyüsünün neden yapıldığı esası değişmektedir. Yapılan ayrılık içinse eğer bu konuda bir birini seven eş dost ya da sevgiliyi bazen de kaynana gelin, gelin görümce için yapıldığını da görebiliyoruz. Yapıldıktan sonra ayrılıklar yaşanmışsa bu analiz edilmesi gerekir. Gidip bir uzmana danışarak önceki hayatımızda hal ve hareketlerimiz böyleyken şimdi ise bu durumdayız diye danışabilirsiniz. Bir uzmana danışıldığında yapılmış olanın kaşık büyüsü olup olmadığı ortaya çıkacaktır. Zaten ortaya çıktıktan sonra her şey daha kolay olacaktır.

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Çözülür?

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Çözülür?

 

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır? Ayrılmasını istediğiniz kişi için üzerine domuz yağı dökerek ve yazılar yazılarak kaşıkları sırt sırta bağlayıp bir mezarın üzerine gömmeniz gerekiyor. Neden mezar diyecekseniz eğer bunun yapılmasının nedeni büyünün ebedi olması ve mezara kadar sürmesini istemektir. Barıştırmak istiyorsanız yine kasıkları birbirine bağlayarak bir toprağa gömebilirsiniz. Ama kesinlikle bu kasıklar yüz yüze bakması gerekiyor ayırma büyüsü yapmamaya dikkat edin barıştırmak için kaşık büyüsü dualarından kaşıkların üzerine dualar yazabilirsiniz. Sevenleri barıştırdığına inanılan bu büyü genellikle Anadolu yerlerinde görülmüş ve yapılmıştır. Büyüyü yapmadan önce bir uzmana ve ya bilen birine danışarak yapmanızı öneriyoruz hatalı bir büyü yapmamak için amacına ulaşmanıza yardım edecek kişileri seçebilirsiniz.
(continue reading…)


Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır? Çok Eski ve Etkili Büyülerden Olan Dil Bağlama Büyüsü Bu İşi Çok İyi Bilen Kişiler Tarafından Yapılmalıdır. Bu büyü genelde eşler ya da sevdiğin kişi ya da istediğin kişinin ağzını dilini kendine karşı bağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu işlem sadece aile için yani eşler anne ve baba için değil size karşı gelen kişilerinde dilini bağlamak içinde yapılıyor. Birde kimsenin kendi hakkında kötü yorum yapmaması içinde kullanılır. Bu yaptığınız işlem 2 çeşitte ayrılıyor. Birinci olan dil bağlama büyüsü ikinci ise dil bağlama duası diye ayrılıyor. Ama biz sizin için sizin hakkınızda olan dil bağlama duasını öneriyoruz. Bu büyüyü yaparken dikkat etmelisiniz. Dinen bunun duası daha makbuldür. Dil bağlama büyüsü ve ya dil bağlama duası kesinlikle şer amaçlı kullanılmamalıdır.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Büyüsü Duası Tılsımı

Dil bağlama büyüsü yaptığın kişinin, anne, baba, kayınvalide, gelin, görümce ve eşine ya da çevreye karşı boş gerekmeyen, üzücü ve kırıcı sözler söylememesini engellemek amaçlı yapılan, boş konuşacağı zaman konuşmaması için yapılan bir büyüdür. Dili bağlanan kişi büyüyü yaptıran kişi hakkında kötü söz söyleyemez , olur olmaz yere konuşup rahatsızlık veremez , sakin ve sessiz bir hayat sürdürmeye başlar kimseye karışmaz.

(continue reading…)


Canbar Büyüsü Nedir Nasıl Uygulanır?

Canbar Büyüsü ; genelde tek taraflı aşık olan kişilerin, aşık olduğu kişiye dair uyguladığı bir bağlama yöntemidir , En etkili aşk büyüsüdür.

Günümüzde sıklıkla bu işlemi gençler yaptırırken, orta yaş sınıfı ve ileri yaş sınıfı da aşk büyüleri yaptırmaktadır. Aşk, oldukça saf ve gerçekten karşılığı olması gereken bir duygudur. Bu sebepten dolayı da kişilerin belli zamanlar da karşılık alamadığı durumlar söz konusu olduğu zaman bu tip yöntemlere başvurarak olumlu sonuçlar elde ettiği de görülmüştür.

Canbar Büyüsü Nedir Nasıl Uygulanır?

Canbar Büyüsü Nedir Nasıl Uygulanır?

 

Medyum hocamız, sizlere bu kapsam da ender rastlanan özelliklerden faydalanmanızı sağlıyor ve alanında başarılı uygulamalar gerçekleştirerek aşk büyüsü tanımını tam olarak harfiyen uyguluyor. Kısa süre de netice almanızı sağlayan bu aşk büyüsü de zamanla karşı tarafın sizlere olan ilgi ve alakasını da değiştiriyor. Artık maalesef ki gelişen teknoloji ve diğer sebeplerden ötürü “gerçek anlamda aşk” yaşamak pek de mümkün değil. hepimiz eski dönemlerde ki o efsanevi aşkları biliriz, pek çok kişi de bu aşk hikayelerinden esinlenip doğru bir hayat yaşamak ister ama nafile! 2015 senesine girdiğimiz bu dönemler de artık gerçek aşkı yaşayabilmek için gerçekten iki tane kalbi temiz ve saf insanın birbirini bulması gerekiyor ki ortaya ciddi ve mantıklı bir ilişki oluşabilsin! Gerçekten bu kişiyi bulduğunuza inanıyor ve onun sizden etkilenmesini istiyorsanız medyum hocamız başvurarak gerekli tüm yardımları alabilir ve bu hususta yardım talep edebilirsiniz.

 

Aşk Büyüsü

 

Aşk, gerçekten iki ucu da ince şeritler ile tutulmuş olan bir duygu karmaşasıdır. Bugün çok sevdiğiniz bir kişiden yarın öldüresiye nefret etme durumlarınız kimi zaman söz konusu olabiliyor. Bu vesile ile de sizlerin doğru aşkı bulabilmesi adına her daim doğru bir düşünce gereksinimi olması gerekmektedir. Eğer ki böyle bir aşkı yakaladıysanız da sıkı sıkı tutmalı ve hiçbir zaman bırakmamalısınız! Medyum hocamız, alanında oldukça başarılı, uzun senelerdir bu hizmeti yüzlerce kişiye sunmuş olan dahiyane birisidir.

 

Canbar ; Aşk büyüsü nasıl yapılır diye soran kişiler için de gerekli açıklamaları yapar ve onlara doğru hizmeti her anlam da sağlar. Hocamıza gelen sık sorulardan birisi de “en etkili aşk büyüsü nedir?” oluyor. En bilineni ve en çok uygulananı canbar büyüsü olurken, tabii ki kişinin iradesine göre özel aşk büyüleri hazırlanarak sunulabilir. Önce kişinin karakteristlik özellikleri bilinmelidir ve bunu öğrendikten sonra gerçekten onun iradesini kırabilecek büyüler uygulanır. Ortalama olarak aşk büyüleri 3 gün ila 2 hafta içerisinde hazırlanır ve 3-4 hafta içerisinde de kesin çözümler gözle görülür hale gelir. Karşı cinsin sizlere duyduğu ilgi ve alakayı hemen göreceğiniz gibi mutlu bir ilişki yaşayabilme olanaklarınız da bu anlam da kendini ön plana çıkartıyor.

 

Canbar Büyüsü

 

Eğer gerçekten siz de doğru bir aşkı hak ettiğinizi düşünüyorsanız medyum hocamıza başvurabilirsiniz. Kendisi inşallah sizlere bu konu da yardımcı olacağı gibi, tılsımlar ile de uzun süredir uğraşmaktadır. Sizleri herkese bağlayabilecek ve ilişkinizi daha güzel ve dolu yaşamanız adına da yardımcı olacaktır. Hoca efendiye sitemizden ulaşmak mümkün olacağı gibi, ona aşk büyüsü ile ilgili tüm soruları da sitemiz üzerinden sormanız mümkündür. Aşk Büyüsü nasıl hazırlanır diye soran kişiler, kimi zaman kendileri uygulamaya kalktığı zaman da olumsuz ve hatta daha kötüye giden ilişkilere sebep olabiliyorlar. Çünkü bu tip büyüler tamamen kişiye özel olarak hazırlanmakla beraber hoca efendimizin sizlerden alacağı bilgiler doğrultusunda bu büyüyü hazırlaması durumu söz konusudur. Kimi zaman bir ceylan derisi, nohut, kaşık, çay bardağı gibi malzemelere ihtiyaç duyarken, pek çok bitkisel karışımlar da sizler için en doğru şekilde belirlenerek hazırlanır. Olumlu sonuç alacağınızın garantisini de hocamız sizlere sunmaktadır. Bugüne kadar sırılsıklam olan pek çok kişi hocamızın vesilesi ile hayırlı kısmetler edinmiş ve çok doğru ilişkiler yaşamıştır. İleride de bu büyüyü bozdurmak istediğiniz zaman tekrar hocamız ile irtibata geçerek büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Hocamız sizlere sağlıklı sonuçlar sunacağı gibi de mutlu beraberliğinizi gölgelemek isteyen herkesi başınızdan def edecektir. İnşallah siz de doğru aşkı yaşayacak ve aşk tanımını tam anlamıyla doruklarına kadar yaşayabilme hakkına sahip olacaksınız.

Medyum hocamızın aşk büyüsü (Canbar Büyüsü) bugüne kadar pek çok alan da duyulmuş ve kişiler tarafından olumlu rağbetler görmüştür. Bu anlamda da sizin de derdinize derman olacak her türlü ihtiyacı da karşılayacaktır. Bu kadar aşıksanız ve gerçekten bu aşkın artık hayırlara vesile olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bir aşk büyüsü yaptırmak olacaktır. Tamamen olumlu sonuçlar, doğru hocalar tercih edildiği zaman elde edilmektedir. Hocamızın bu alanda ki başarısı sayesin de artık karşılıksız aşk yaşayan kimse kalmayacak!

 


Şirinlik Büyüsü Muskası

Şirinlik Büyüsü Muskası Nedir Nasıl Yapılır ? Kişinin Doğum Tarihi Anne Adı Baba Adı ve Doğum Saatine Göre Yıldızmanesinden Faydalanılarak Yapılan Özel Bir Tılsımdır.

Şirinlik Büyüsü Muskası

Bireyin Diğer İnsanlar Nazarında Sevilmesini Sayılmasını Sözünün Dinlenmesini Sağlar. İşyerinde , Okulunda , Aile İçinde Herkesin Ona Sıcak Davranmasını Kırmamasını Önemsemesini Sağlayan Etkili Bir Büyüdür.

Halk Arasında Şirinlik Muskası Olarak Bilinir. Kişinin Yıldızının Yükseltilmesi İle Doğru Orantılıdır. Bu Çok Özel Tılsımı Sadece Üstad İşinin Ehli Medyumlar Yapabilir.

Şirinlik Büyüsü Yapılan Kişinin Herişi Ras Gider Toplumda Sevilir Sayılır Vede Sözü Dinlenir. Hayatı Pozitif Yönde Etkilenir Ve Geliri Artar. Şirinlik Tılsımı Yapılan Kişi Yaşantısında Çok Başarılı Olur İsteklerine Bir Bir Kavuşur Asla Sıkıntı Yüzü Görmez. Ayrıca Diğer İnsanlar Tarafından Sevilir Sayılır Önemsenir.

Eğer Sizde Şirinlik Büyüsü Muskası Yaptırmak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçiniz..

Medyum Demirhan Hoca

Etiketler : Şirinlik Muskası Nedir ? , Şirinlik Muskası Nasıl Yapılır ? , Şirinlik Muskası Yaptırmak , Şirinlik Büyüsü Nedir ? , Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır ? , Şirinlik Büyüsü Yaptırmak , Şirinlik Duası Nedir , Şirinlik İçin Tılsım ,İşlerin Rast Gitmesi İçin Tılsım , Sevilmek Sayılmak İçin Büyü , İşyerinde Önemsenmek İçin Yapılan Büyüler , İşyerinde Sevilmek İçin Yapılan Büyü


Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Nedir ? Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evlenme Büyüsü Nedir ? Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evlenmek Yuva Kurmak Sizinde Hakkınız !!!

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

 

Mutlu mesut bir yuva kurmak herkesin hakkıdır bu kesin ama bahtımızın rüzgarı herzaman bizi doğru yere götürmez. Bazende dışardan rızkımızı ve geleceğimizi kara büyü ve tılsımlar ile bağlarlar evlenmizi mutlu bir yuvamızın olmasını engeller. Yaşantımızı bizim yönetemediğimizi farkederiz.. Nice müşterilerimde oldu ki yıllardır dost diye bildikleri kişilerin en büyük düşmanları olduğunu yıldızmanlerine baktıktan sonra görmüşümdür. Tabi herkese söylenemez yılan dibinde seni zehirliyor yuva kurmanı engeliyor diye sadece o kişiden uzak durmasını telkin ederiz.. Yada hiç ummadığı bir akrabası kısmetini bağlatmıştır (para için, miras için, kıskandığı için, anne babasını üzmek için , onda gözü olduğu için vb.. ) Medyum demirhan hoca olarak bizde o bağlama büyüsünü ve rızkı açar kişinin herşeye rağmen evlenmesini sağlarız. Kısacası bu tarz bir büyü varsa üstünüzde süprizlere hazırlıklı olmanızda fayda var sevgili dostlarım. Biz yıllardır evlenemeyen birçok kişiyi evlendirdik, evlenemeyen kişilere yapılanları anlattık kara büyüleri açtık yuvalar kurduk bunun mutluluğunu yaşıyoruz..

Evlenmek her genç kız ve her genç delikanlının en tabi hakkıdır. Bunu en başta belirtmiştik ya peki bağlıysa gelecekleri rızkları kısmet çeşmeleri kapatılmışsa !!! ve ne kadar debelenselerde bir türlü evlenemiyorlarsa !! İşte yüce yaradanın izni ile biz burda devreye girip mutlu bir yuvanın kurulmasına vesile oluyoruz..

Evlenemeyen (evdekalmış) genç kızlarımızı çok kısa zamanda evlendiriyor ; çoluk çocuga karışmalarını hamd olsunki sağlıyoruz. Evlilik Büyüsünde başarı oranımız yüzdedoksandokuz biiznillah.

Peygam Efendimiz Hz. Muhammed evlenin çoğalın diye buyurmuştur !!! Sizde evlenmek istiyorsanız ve türlü başaramıyorsanız yollarınız çıkmaz sokaklara çıkıyorsa vuslata vede mutluluğa ulaşamıyorsanız bizi arayın sizi mutluluğa erdirelim evlendirelim.. Dua ve nurun ışığı kalbinize yansısın..

Medyum Demirhan Hoca


Muska

Muska Nedir ? Temiz bir kağıda yada temiz bir hayvan derisi üzerine özel safran mürekkebi ile yazılmış havas ilminin inceliklerini kişiye özel yorumlayarak nefes-zikir okunarak nakşedilmiş özel tılsımlar , ayetler ve sembollerin tümüne verilen genel isimdir.

Yapılan bir muskanın içine hüddam adı verilen özael görevliler tılsım yazılırken görevlendirilir. Görevlendirilen bu hüddamlar muskanın daha tesirli olmasını sağlamakta kendilerine verilen görevi yapmakla yükümlü olmaktadırlar.. Yapılcak muska için ön hazırlık şarttır. Yazıldıktan sonra ise muskanın en az 36 saat köz ateşinde ( ben genelde mangal narında bekletiyorum ) bekleyip mühürlenmesi şarttır. Yoksa görevli hüddam çok kısa zaman sonra görevini bırakıp özgürlüğüne doğru yolamlakta olur buda muskanın görevini tam yapamamsı demektir. (continue reading…)


Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ??

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ?? Aşk Büyüsü Hakkında Herşey .. Aşk Büyüsü Yüzyıllardır Süre Gelen Çok Eski Tılsımlardan Oluşan Havas İlmi ile Kişiye Özel Yazılmış Dualardır.

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ??

Aşk Büyüsü

Yüce Allah’ın C.C insanlara bahşettiği en büyük nimetlerden birisidir Aşk.. Bütün dünya sevgi üzerine kurulmuştur. Seversen sevilirsin , Sevgisiz bir hayat acı cekerek yaşamak değilde nedir ??

Allah C.C hiçbir kulunu sevgisiz ve aşksız bırakmasın.. Amin !!! Yabani kuşların bile yuvaları varken sizin neden mutlu mesut bir yuvanız olmasın çoluk çocuğa karışmayasınız ?? Sevdiğinize kavuşmak sizin en tabi hakkınızdır ve bunu hiçkimse sizden asla alamaz..

Türlü nedenlerden dolayı birbirine kavuşamayan , maddi vede manevi engelleri olan birbirlerini seven kardeşlerimizin biiznillah kavuşmalarını sağlamak kadar güzel ne olabilir bu yalan dünyada. Ben Medyum Demirhan Hoca olarak atalarımdan bana yadedilen özel havas kitaları vede tılsımlarım ile kişiye münasır Aşk Büyüleri , Aşk Tılsımları yapmakta kardeşlerimizin mutlu birer yuvaya sahip olmalarını , evli iseler aşklarınınsevgilerinin muhabbetlerinin dahada artmasını sağlamaktayım inşallah..

Aşk büyülerinin yapılış amacı nedir denecek olursa şöyle bir açıklama salih olur ; İnsanoğlu sevmek ve sevilmek için yaratılmıştır. İlk aşk rabbimin aşkıdır ve gönüllere otomatik yeretmiştir.. Ondan dolayıdır ki sevmek vede sevilmek ihtiyacı hissederiz. Bu bizim hamurumuzda vardır..

Aşk Büyüsü , Aşk Tılsımı Havas İlminin İncelikleri İle Yazılır Ve Hüddamlanırsa Yüzdeyüz Etki Eder !!! Şüphesizin Rabbimin İzni İle.. Şunu Unutmayacağız Yüce Yaradan Sevenlerin Ayrılmasını Asla Sevmez, Mutlu Mesut Yuva Kurmalarını Çoğalmalarını İster, Bu Peygamber Efendimizin Hadisi Şeriflerine Bile Yansımıştır..

Aşk Büyüsü

Dedelerimizden kalan el yazması özel havas kitaplarımızdan çıkarttığımız onlarca farklı aşk tılsımını kişinin yıldızmanesine baktıntan sonra ona özel yapmaktayız.. Yani herkişiye aynı tılsımı değil !!! aşk tılımı yazılan kişiye özel farklı vede hüddamlı aşk büyüleri yazmaktayız hamd olsun..

Aşk Büyüsü , Aşk Tılsımı yapılması çok zor ama çok etkili büyülerdir. Aşıklar için çok özel dualar , tılsımlar ve havas ilminden faydalanarak yazdıgım özel hüddamlı muskalar ile çok kısa zamanda kesin sonuçlara ulaşmaktayım. Aşkınıza kavuşmak sizinde hakkınız..

Aşk Tılsımı

Birçok evlileğe vesile olduk hamd olsun o çiftlerden biriside neden siz olmayasınız ??

Yüce Yaradanın İzni İle Şifa Ondan Vesile Bizdendir.. Amacımız Onun Rızası İçin Yaralı Gönüllerin Şifa Bulmasınız Sağlamaktır.

Biz sadece vesileyiz şifa herzaman yüce yaradandan gelmektedir.. Dua ve nurun ışığı sizinle olsun..

Google Aramaları : Aşk Büyüsü , Aşk Tılsımı , Medyum Hocalar Aşk Büyüleri , Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır , Aşk Tılsımı Nasıl Yazılır , Derin Hocalar Aşk Büyüsü Yaptırma

Medyum Demirhan Hoca


Ünlü Üstad Hocamız Sizlerle

Ünlü Üstad Hocamız Sizlerle , Ünlü Üstad Medyum Hoca Dertlere Şifa Olmaya Geldi. Yüce Yaratıcısının Vesile Kısması Dileğiyle Bundan Böyle Birlikteyiz Hamd Olsun. Bana Her Konuda Çekinmeden Ulaşabilirsiniz..


 • Medyum

  medyum Medyum Hocamıza Gündüz 12:00 ila Gece 00:00 Arasında Ulaşabilirsiniz.
 • Yüce Yaradan Allah C.C. Rızası İçin İnsanlara Yardımcı Olmayı Kendimize Hedef ve Gaye Edindik Hamd Olsun !!

  Aşk Büyüsü

  Aşk Büyüsü İle Sevdiğinize Kavuşun.
  Medyum Demirhan Hoca ; Size Bir Telefon Uzaklığındadır 7/24 İletişim Kurabilirsiniz.
 • Medyum

  Medyum Demirhan Hoca

  Medyum Demirhan Hoca Bir Aile Geleneği Olarak Elli Yılı Geçkin Süredir Havas İlmindeki Üstadlığı İle Müslüman Kardeşlerine Yardımcı Olmaktadır. Anadolu'da Çok İyi Bilinen El Alma Olayı Kendisinin Sülalesinde Yüzyıllar Boyudur Devam Etmekte Babadan Oğula Geçmektedir. Medyum Hocamız Dertli Kardeşlerimizin En Zor Günlerinde Yanlarında Olmakta Kimseye Açamadıkları O İçlerini Kemiren Şer Dertlerinden Hamd Olsun Oları Kurtarmaktadır Medyumlar İçinde Hatrı Sayılır Bir Yere sahip Olan Tevazu Öncüsü Hocamız Sizlerinde Sorunlarını Çözmeye Mutlu Günler Görmenizi Sağlamaya , Yardımcı Olmayı Dualarınız Almayı Düşünen Havas Üstadıdır. Yaptığı Her Tılsım Yüzde Doksanbeş Başarıya Ulaşmış Nadir Medyumlarımızdandır. Derin Hoca.. Medyum Demirhan !!

  Medyumlar

  Büyü Kitabı

  En Etkili Özel Tılsımlar
  El Yazması Kitaplardan Faydalanılarak
  Aile Geleneğinde Olduğu Gibi
  Birebir Kişiye Özel Yapılmaktadır..

  Evlenme Büyüsü
  Evlilik Büyüsü , Evlenme Celbi İle Sizde Mutlu Mesut Yuvanızı Kurun. Mutluğu Kendi Yuvanızda Çoluğunuz Çocuğunuzla Yaşayın.
  Hocamız Özellikle ; Havas İlminde , Papaz Büyüsü , Aşk Büyüsü , Bağlama Büyüsü , Geri Getirme Vefki , Yumurta Büyüsü , Yıldızname , Kısmet Açma Vefklerinde Uzmandır.
 • Medyum Demirhan Hoca
  Sitemap   / medyum  /   medyum  /   Allah C.C Rızası İçin Vesile Olmaktır Amacımız !!! Büyüklerin Duası Üstünüze Olsun.
  Medyum Demirhan Hoca