Ayırma Büyüsü Nedir ? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ? Ayırma Büyüsü Günahmıdır ? Ayırma Büyüsü Bozmak , Ayırma Büyüsü Hakkında Herşey Burada..

Birlikteli olan insanları zıt düşürüp (kedi-köpek gibi) birbirlerindne nefret ettirerek ayırmak , uzaklaştırmak için yapılan büyü , muska tılsım ve vefklerin tümüne verilen addır ” Ayırma Büyüsü ” !!!

Ayırma Büyüsü

Kedi Köpek Büyüsü

Ayırma büyüsünün birçok türü olsada en etkili olanları kedi köpek tılsımları ile yapılandır. Bir parça ete okunan ve nakşedilen tılsım daha sonra bir kedi ve bir köpeğe yedirilir. Daha sonrasında kurban edilen tavşanın sol ayağı özel bir tılsım vede balmumu ile kaplanıp yenibir mezarın içine gömülür.. diye uzar gider yapılan bu şirret büyü !!

Biz yaradana hamd olsunsu asla kara büyü yapmamakta yapılan kara büyüleri şifa amacı ile bir bir açmaktayız..

Ailemizden gelen gelenekler yüzünden ayrılmış olan bir çok çifti tekrara birleştirmiş yuvaları kurtarmışızdır hamd olsun ki.. Rabbimin izni ile ayrılmak üzere olan çiflerin bile ilişkilerini rayına oturtup mutluluklarını sağlamak vazifemiz olmuştur.

Eğer sizde ilişkinizin kötüye gittiğinden dolayı muzdaripseniz lütfen bize ulaşınız. Yüce yaradanında izni ile eğer bir sorun varsa size bu şirret büyü yapılmışsa açıp temizleyip birde koruyucu hazırlamakta daha sonrasında bu tarz Kara büyülerin tutmamasını sağlamaktayız.. Unutmayın dünya dua üstüne dönmektedir..

Nurun ışığı kalbinize vursun.. Dua ile kalınız..

MEDYUM DEMİRHAN HOCA

Etiketler : Ayırma Büyüsü , Soğutma Büyüsü , Kedi Köpek Büyüsü , Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü , Ayrılık Büyüsü , Kara Büyüler