Büyü Bozma

Üzerimde Büyü Muska Cin Var Mı ?

Üzerimde Büyü Muska Cin Var Mı ? Bu Soruların Cevabını Bulmak Çok Zor Değil. Şimdi Size Bir Kaç Soru Soracağız Bu Sorulara Verdiğiniz Cevaplara Göre Beraber Tespit Yapacağız İnşallah.

(continue reading…)


Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Çözülür ??

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Çözülür ?? Papaz Büyüsü olarakta bilinen bu kara büyü , en şirret büyülerden birisidir. Kişinin rızkını , sağlığını , geleceğini mahfeden bu lanetli büyü ancak uzman bir medyum hoca tarafından açılırsa etkisiz hale gelir. Necis pis adet kanı ve domuz yağı bu büyüde etken maddelerden birisidir.

İnsanlara istem dışı hareketler yaptıran bu büyü , kara büyülerin en lanet olanıdır dersek doğru söylemiş oluruz. Yapılan kişinin bütün işleri tersine gitmeye başlar. Sağlıgı bozulur , aile bireyleriyle sebebsiz yere kavga etmeye başlar , halüsülasyonlar görüp onların etkisinde kalır ve en sonunda kişi intihara kadar gidebilir..

Günümüzde en çok yapılan büyü çeşidi olan papaz büyüsü ; ilim sahibi olmayanlar tarafından uygulanmaya çalışılınca ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir.

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Çözülür ??

Papaz Büyüsü

Allah C.C bu lanetli büyüyü yapanları cehennemin en dibinde yaksın affetmesin inşallah çünkü bu direk inanın namusuna ve canına kast eden şirret bir büyüdür. Büyüyü yapan kişi bakire kızın adet kanı , domuz yağı ve ölü topragını kullanarak şeytanın en derin delhizlerden gün ışıgına çıkıp ona yardım etmesini sağlar !! Büyülenmiş kişiyi acı çektirerek öldürmeye yöneliktir, çözülmezse büyü yapılan kişinin etrafındakiler için bile çok ölümcül bir tılsımdır büyüdür !! Büyüyü bozmak bile ehillik gerektirmektedir.

Papaz büyüsü neler ile nasıl yapılır ? sorusunun cevabı bu iki büyünün karıştırılmasının temel nedeninde gizlidir. Biraz açıklık getirelim , halk arasında papaz büyüsü ; aşk büyüsü olarakta algılanmaktadır. Esas olan bu iki büyününde adet kanı ile yapılmalarıdır vede bu yüzden halk arasında fikriyatta karmaşa doğmaktadır. Lakin adet kanı ile yapılan aşk büyüleri herzaman olumlu sonuçlar vermemektedir. Özel teknikler kullanılmassa adet kanı ile yapılan aşk büyüsü  tersine bile dönebilmektedir.. Biz uyaralım yani kaş yapayım derken göz çıkartabilir sevdiklerinizi kendinizden külli soğutabilirsiniz aman dikkat !!!..

Papaz Büyüsü

Demirhan hocanız olarak , pislikleri temizlemek , insanların normal yaşantılarına dönmelerini sağlamak , hasta kardeşlerimizi rahatlatıp üstlerinde bulunan büyüleri kaldırıp rahatlatmak , sevenleri kavuşturup mutlu bir yuva kurmalarını sağlamak boynumuzun borcudur..

Yedi göbektir ecdadımdan aldıgım terbiye ve ahlak sayesinde asla ve asla bu büyü çeşitini yapmamaktayım. Ama yapılan büyüyü biiznillah açmakta ve çok sağlam bir koruma sağlamaktayım. Şerri olan herşeyden rabbim bizi korusun. Amin…

Unutmayın Sevgili Dostlar Papaz Büyüsü Dikkat Edilmesi Gereken Karanlık Büyülerin Başındadır !!

Google Aramaları : Papaz Büyüsü , Papaz Büyüsü Nedir , Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ,  Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür ,  Papaz Büyüsü Medyum Hoca ..

 

Medyum Demirhan Hoca


Ünlü Üstad Hocamız Sizlerle

Ünlü Üstad Hocamız Sizlerle , Ünlü Üstad Medyum Hoca Dertlere Şifa Olmaya Geldi. Yüce Yaratıcısının Vesile Kısması Dileğiyle Bundan Böyle Birlikteyiz Hamd Olsun. Bana Her Konuda Çekinmeden Ulaşabilirsiniz..


 • Medyum

  medyum Medyum Hocamıza Gündüz 12:00 ila Gece 00:00 Arasında Ulaşabilirsiniz.
 • Yüce Yaradan Allah C.C. Rızası İçin İnsanlara Yardımcı Olmayı Kendimize Hedef ve Gaye Edindik Hamd Olsun !!

  Aşk Büyüsü

  Aşk Büyüsü İle Sevdiğinize Kavuşun.
  Medyum Demirhan Hoca ; Size Bir Telefon Uzaklığındadır 7/24 İletişim Kurabilirsiniz.
 • Medyum

  Medyum Demirhan Hoca

  Medyum Demirhan Hoca Bir Aile Geleneği Olarak Elli Yılı Geçkin Süredir Havas İlmindeki Üstadlığı İle Müslüman Kardeşlerine Yardımcı Olmaktadır. Anadolu'da Çok İyi Bilinen El Alma Olayı Kendisinin Sülalesinde Yüzyıllar Boyudur Devam Etmekte Babadan Oğula Geçmektedir. Medyum Hocamız Dertli Kardeşlerimizin En Zor Günlerinde Yanlarında Olmakta Kimseye Açamadıkları O İçlerini Kemiren Şer Dertlerinden Hamd Olsun Oları Kurtarmaktadır Medyumlar İçinde Hatrı Sayılır Bir Yere sahip Olan Tevazu Öncüsü Hocamız Sizlerinde Sorunlarını Çözmeye Mutlu Günler Görmenizi Sağlamaya , Yardımcı Olmayı Dualarınız Almayı Düşünen Havas Üstadıdır. Yaptığı Her Tılsım Yüzde Doksanbeş Başarıya Ulaşmış Nadir Medyumlarımızdandır. Derin Hoca.. Medyum Demirhan !!

  Medyumlar

  Büyü Kitabı

  En Etkili Özel Tılsımlar
  El Yazması Kitaplardan Faydalanılarak
  Aile Geleneğinde Olduğu Gibi
  Birebir Kişiye Özel Yapılmaktadır..

  Evlenme Büyüsü
  Evlilik Büyüsü , Evlenme Celbi İle Sizde Mutlu Mesut Yuvanızı Kurun. Mutluğu Kendi Yuvanızda Çoluğunuz Çocuğunuzla Yaşayın.
  Hocamız Özellikle ; Havas İlminde , Papaz Büyüsü , Aşk Büyüsü , Bağlama Büyüsü , Geri Getirme Vefki , Yumurta Büyüsü , Yıldızname , Kısmet Açma Vefklerinde Uzmandır.
 • Medyum Demirhan Hoca
  Sitemap   / medyum  /   medyum  /   Allah C.C Rızası İçin Vesile Olmaktır Amacımız !!! Büyüklerin Duası Üstünüze Olsun.
  Medyum Demirhan Hoca