Cinler ve Büyü .. Kara büyünün özü cinlere dayanmaktadır. Fitne , fesatlık ve kötülüklerin haricinde bu şer büyüler ile ademoğullarına türlü zararlar verdirtmektedirler.

Yeryüzünde yaşayan cin kavimlerinin hepsi inançsız değildir inaçlı olan müslüman olan cinlerde mevcuttur hamd olsun. Müslüman cinler sayesinde bu kötü karanlık habis kara büyülerden nasıl kurtulacağımız ademoğullarına bir bir aktarılmış farklı tılsım ve vefklerle ile denenmiş sonuca ulaşılmıştır.

Cinler ve Büyü

cinler ve büyü

Durum günümüzde o kadar vahimdir bir haldedir ki cinni varlıkların yazdırdığı kitapları kullanarak büyü , tılsım ve vefk yaptıklarını düşünen şarlatan sahte hocalar medyumlar ; karanlığa , kötülüğe habis cinlerin emir ve buyurduklarına esir olarak yaşamakta insanları bilmeyerek zehirlemekte günaha gark etmektedirler.. Hayır yapalam derken şer işleyen , sevap kazanayım derken günaha boğulan , rızkımı çıkarayım derken haram deryasında yüzen , insanlara yarar yerine zarar veren çok medyum , hoca kardeşimiz karşımıza çıkmıştır yollarımız kesişmiştir ve onlara yüce yaradanında  izni ile hak yolunu gösterip cinlerin tuzak ve türlü oyunlarından kurtarmışızdır. Amacımız sadece haknurunun yayılması doğru olanın yapılmasıdır.

Nardan yani ateşten yaratılmış olan cinlerin şerrinden rabbim bizi emin eylesin. (AMİN) Dört büyük kutsal kitabında işaret ettiği gibi yeryüzünde sevgi iklimi hakim sürmeli ; insaoğlu büyük bir sınavda olduğunu asla unutmamalıdır.