Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır? Çok Eski ve Etkili Büyülerden Olan Dil Bağlama Büyüsü Bu İşi Çok İyi Bilen Kişiler Tarafından Yapılmalıdır. Bu büyü genelde eşler ya da sevdiğin kişi ya da istediğin kişinin ağzını dilini kendine karşı bağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu işlem sadece aile için yani eşler anne ve baba için değil size karşı gelen kişilerinde dilini bağlamak içinde yapılıyor. Birde kimsenin kendi hakkında kötü yorum yapmaması içinde kullanılır. Bu yaptığınız işlem 2 çeşitte ayrılıyor. Birinci olan dil bağlama büyüsü ikinci ise dil bağlama duası diye ayrılıyor. Ama biz sizin için sizin hakkınızda olan dil bağlama duasını öneriyoruz. Bu büyüyü yaparken dikkat etmelisiniz. Dinen bunun duası daha makbuldür. Dil bağlama büyüsü ve ya dil bağlama duası kesinlikle şer amaçlı kullanılmamalıdır.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Büyüsü Duası Tılsımı

Dil bağlama büyüsü yaptığın kişinin, anne, baba, kayınvalide, gelin, görümce ve eşine ya da çevreye karşı boş gerekmeyen, üzücü ve kırıcı sözler söylememesini engellemek amaçlı yapılan, boş konuşacağı zaman konuşmaması için yapılan bir büyüdür. Dili bağlanan kişi büyüyü yaptıran kişi hakkında kötü söz söyleyemez , olur olmaz yere konuşup rahatsızlık veremez , sakin ve sessiz bir hayat sürdürmeye başlar kimseye karışmaz.

Genellikle bu dil bağlama büyüsü kaynana-gelin, koca-karı gibi çiftli ilişkilerde devamlı sorun yaşayan, daha da önemlisi bunun gibi ilişkilerde olan kıran sözlere karşı ağızları kapanması ve ilişkilerinin yıpranmaması için yapılan bir büyü türüdür. Yan i karşı taraf sizin için kötü bir kelime kullanacağı esnada o kelimeyi söylemekten vazgeçmesine neden oluyor. İyi amaçla yapılmış bir büyüdür.

Dil bağlama büyüsü ; Sevdiği kimsenin daha çok sevmesi için ve o kişinin muhabbet ve sevgisini çekmek için temi bir bardağa su katın ve besmele-i Şerife’yi okuyun ve o suyu da konuşması ve sevgisini kazanmak istediğiniz kişiye içirin ve onun yüreğinde olan ve ya iyi niyeti için okuduğunuz kişi size karşı güçlü bir muhabbet ve sevgi ile yakın olur bağlı olur.

Size Sıkıntı Verenlere Dil Bağlama Büyüsü ; Size hayatınızda sıkıntı veren, fesat, hain, gıybetçiler sizin ilişkilerinize karışan kişiler için yapmanız gerekenler Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gecede özel bir duayı (vefki) kırmızı renkli bir kumaşın üstüne koyu renkli safran mürekkebi ile yazmak lazımdır. Kumaşın arka tarafına ise sizden uzak durmasını istediğiniz kişilerin isimlerini yazılır. Ayrıca bu dua sesli bir şekilde okurken muskayı da bir taraftan dikmeye başlanır.. Ve Allah c.c den dilek dilemek icap etmektedir. Dilediğinizi de sizden uzak durmasını dilini elini belini bağlamak istediğiniz kişileri düşünmeniz aklınızdan geçirip kalben dua etmeniz ve sonra bu muskayı da üzerinizde taşımanız şarttır. Böylece istemediğiniz insanlar sizden uzaklaşmaya başlar ve zarar vermeyi kesmeye başlarlar.

Bu bağlama büyüsü anlattığımız gibi şer amaçlı yapılmamalıdır. Size zarar veren rahatsız edici kelimeler kullanan insanlar için yapılmalıdır. Bu büyüyü yaptıysanız size hakaret eden kötü söz kullanan insanların o sözü tam söyleyeceği zaman o sözden vazgeçmesi söylememesine neden oluyor. Yani iyi niyetle yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü yaptıktan sonra karşı tarafında amelini etkilemiş olursunuz. Kötü sözü söylemekten vazgeçeceği için günaha girmişte olmaz.

Etiketlerimiz : Dil Bağlama Büyüsü , Dil Bağlama Duası , Dil Bağlama Tılsımı

Daha fazlası için lütfen iletişime geçiniz..

Medyum Demirhan Hoca