Domuz Yağı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur ? Domuz yağı ile yapılan büyü esasında çok etkili bir ayırma soğutma büyüsüdür.. Eşleri (karı-koca) ayırmada kullanılmaktadır. Eğer farklı kombinasyon ile yapılmışsa da büyünün yapıldığı kişiler domuz yağı sürülen ortamda asla oturamaz bulunamaz. Bu yüzdendir ki evlerde kapılara ve içerde pencerelere , mobilyalara , yataklara sürülmektedir bu lanet büyülü yağ..

Domuz yağı büyüsü yapılırken gerçek domuz yağı kullanılır. Yağ özel birkaç işlemden sonra kullanıma hazır hale gelir. Yılan pulu , sabun vede ölü toprağı ile oluşturulmuş özel kombinasyon yazılan tılsıma uygulanır. Yapılışı çok farklı olan bu büyü çok kötü sonuçlara yolaçmakta insanları mutsuz etmektedir.. Yapılan tılsım mangal kömürü ateşinde en az yirmidör saat tütsületilerek bekletilir.. Daha sonrasında büyü tatbik edilir…

Domuz Yağı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur ?

Eğer evinizin kapısında yada içerde herhangi bir yere domuz yağı sürüldüğünü düşünüyor şüpheleniyorsanız arayın bakım yapalım inşallah.. Ayrılmadan önce kişiler arasında soğukluk olur , yanyana gelmek , beraber uyumak aynı sofrada olmak istemezler.. Yüzyüze bile bakamazlar..

Sabun büyüsü , yada yılan pulu büyüsüde bu kara büyüde yardımcı etkenlerdir.. Domuz yağının sürüldüğü evde bir kasvet ve farklı değişik kekremsi bir koku vardır bu koku nem kokusu ile çok karıştırıldığından evde yaşayan bireyler kokuyu fark edemez..

Domuzun yağı ile yapılan bu kötü büyü ; kara büyüler arasındaki en kötü bozulması zor olanlardan biridir ancak ve ancak işin erbabı bir medyum vede hoca bozabilir. Bozulduktan sonrada sizi ve aileniz korumaya almak şarttır.

Domuz yağı büyüsünde az öncede söylediğimiz gibi amaç eşleri ayrımak yuvaları yıkmaktır. Bize başvuran kişilerin yuvasını kurtarmakta temel amacımız olmaktadır.. Çok zor açılsada bu büyüden kişileri kurtarıp korumaya almaktayız..

Medyum Demirhan Hoca