Evlilik Büyüsü Nedir ? Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evlenme Büyüsü Nedir ? Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evlenmek Yuva Kurmak Sizinde Hakkınız !!!

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

 

Mutlu mesut bir yuva kurmak herkesin hakkıdır bu kesin ama bahtımızın rüzgarı herzaman bizi doğru yere götürmez. Bazende dışardan rızkımızı ve geleceğimizi kara büyü ve tılsımlar ile bağlarlar evlenmizi mutlu bir yuvamızın olmasını engeller. Yaşantımızı bizim yönetemediğimizi farkederiz.. Nice müşterilerimde oldu ki yıllardır dost diye bildikleri kişilerin en büyük düşmanları olduğunu yıldızmanlerine baktıktan sonra görmüşümdür. Tabi herkese söylenemez yılan dibinde seni zehirliyor yuva kurmanı engeliyor diye sadece o kişiden uzak durmasını telkin ederiz.. Yada hiç ummadığı bir akrabası kısmetini bağlatmıştır (para için, miras için, kıskandığı için, anne babasını üzmek için , onda gözü olduğu için vb.. ) Medyum demirhan hoca olarak bizde o bağlama büyüsünü ve rızkı açar kişinin herşeye rağmen evlenmesini sağlarız. Kısacası bu tarz bir büyü varsa üstünüzde süprizlere hazırlıklı olmanızda fayda var sevgili dostlarım. Biz yıllardır evlenemeyen birçok kişiyi evlendirdik, evlenemeyen kişilere yapılanları anlattık kara büyüleri açtık yuvalar kurduk bunun mutluluğunu yaşıyoruz..

Evlenmek her genç kız ve her genç delikanlının en tabi hakkıdır. Bunu en başta belirtmiştik ya peki bağlıysa gelecekleri rızkları kısmet çeşmeleri kapatılmışsa !!! ve ne kadar debelenselerde bir türlü evlenemiyorlarsa !! İşte yüce yaradanın izni ile biz burda devreye girip mutlu bir yuvanın kurulmasına vesile oluyoruz..

Evlenemeyen (evdekalmış) genç kızlarımızı çok kısa zamanda evlendiriyor ; çoluk çocuga karışmalarını hamd olsunki sağlıyoruz. Evlilik Büyüsünde başarı oranımız yüzdedoksandokuz biiznillah.

Peygam Efendimiz Hz. Muhammed evlenin çoğalın diye buyurmuştur !!! Sizde evlenmek istiyorsanız ve türlü başaramıyorsanız yollarınız çıkmaz sokaklara çıkıyorsa vuslata vede mutluluğa ulaşamıyorsanız bizi arayın sizi mutluluğa erdirelim evlendirelim.. Dua ve nurun ışığı kalbinize yansısın..

Medyum Demirhan Hoca