Havas İlmi

Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır? Çok Eski ve Etkili Büyülerden Olan Dil Bağlama Büyüsü Bu İşi Çok İyi Bilen Kişiler Tarafından Yapılmalıdır. Bu büyü genelde eşler ya da sevdiğin kişi ya da istediğin kişinin ağzını dilini kendine karşı bağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu işlem sadece aile için yani eşler anne ve baba için değil size karşı gelen kişilerinde dilini bağlamak içinde yapılıyor. Birde kimsenin kendi hakkında kötü yorum yapmaması içinde kullanılır. Bu yaptığınız işlem 2 çeşitte ayrılıyor. Birinci olan dil bağlama büyüsü ikinci ise dil bağlama duası diye ayrılıyor. Ama biz sizin için sizin hakkınızda olan dil bağlama duasını öneriyoruz. Bu büyüyü yaparken dikkat etmelisiniz. Dinen bunun duası daha makbuldür. Dil bağlama büyüsü ve ya dil bağlama duası kesinlikle şer amaçlı kullanılmamalıdır.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Büyüsü Duası Tılsımı

Dil bağlama büyüsü yaptığın kişinin, anne, baba, kayınvalide, gelin, görümce ve eşine ya da çevreye karşı boş gerekmeyen, üzücü ve kırıcı sözler söylememesini engellemek amaçlı yapılan, boş konuşacağı zaman konuşmaması için yapılan bir büyüdür. Dili bağlanan kişi büyüyü yaptıran kişi hakkında kötü söz söyleyemez , olur olmaz yere konuşup rahatsızlık veremez , sakin ve sessiz bir hayat sürdürmeye başlar kimseye karışmaz.

(continue reading…)


Üzerimde Büyü Muska Cin Var Mı ?

Üzerimde Büyü Muska Cin Var Mı ? Bu Soruların Cevabını Bulmak Çok Zor Değil. Şimdi Size Bir Kaç Soru Soracağız Bu Sorulara Verdiğiniz Cevaplara Göre Beraber Tespit Yapacağız İnşallah.

(continue reading…)


Havas Ledün İlmi ve Sırları Nelerdir ?

Havas Ledün İlmi ve Sırları Nelerdir ? Havas ilmi genel kanıda oluşan düşüncelere rağmen harflerin – sayıların (esmaların) veyahut ayetlerin sırlarından (hikmetlerinden) faydalanılarak çeşitli etkiler elde etmek için vefk şeklinde yazılması , tılsımlar oluşturulması olayı değildir sadece..

Çünkü ; bu konunun özünde yüce Allah (c.c) takdiri ile bilinen ve bilinmeyen ilahi ruhani kanunların , manevi alemin etkisi barizdir. Havas ilmi bize ulu , yüce Allah dostlarından aktarıla gelen kıymetli yadiğarlardır bunu unutmamak temel prensip olmalıdır..

Havas Ledün İlmi ve Sırları Nelerdir ?

Havas Ledün İlmi ve Sırları Nelerdir ?

Kişi derseki, ben havas ilmini biliyorum.. Ona önce kendi ruhunun derinliklerindeki yaradanın izini bulmasını bolca araştırma yapmadan bu ilimden faydalanmaya çalışmamasını tavsiye ederiz. Bu ilim öyle derin bir kuyudur ki içine dengesizce düşen rabbim esirgesin sonsuz ateşlerde yanacaktır. Cin ve cinni varlıkların elinde oyuncak olan nice müslüman kardeşimizi rabbim ıslah etsin inşallah..

Havas ilmi eski insanların sır olarak gizlediği açık şekilde öğretilmeyen ilimlerin başında gelmektedir. Bu derin ilim kulaktan dolma bilgiler yada cinler tarafından insanlara yazdırılmış sahte havas kitaplarından faydalanarak başarılı olmak mutlak kati sonuclara ulaşmak asla ve asla kişilere nail olmayacaktır.

Özet olarak şunu söyleyebiliriz ; havas ilmi diye anılan bu derya yıldızların ilmine dayalı olup, bilinen ve bilinmeyen (18 bin alemin varolduğu peygamberimizce nakşedilmiştir) alemler ile semadan yüce yaratıcıdan geldiği bilinip buna göre davranılmalı ve kişi kendini ona göre hazırlayıp yetiştirmelidir..

Duanın nuru ve ışığı sizinle olsun..

Medyum Demirhan Hoca Efendi

 


Muska

Muska Nedir ? Temiz bir kağıda yada temiz bir hayvan derisi üzerine özel safran mürekkebi ile yazılmış havas ilminin inceliklerini kişiye özel yorumlayarak nefes-zikir okunarak nakşedilmiş özel tılsımlar , ayetler ve sembollerin tümüne verilen genel isimdir.

Yapılan bir muskanın içine hüddam adı verilen özael görevliler tılsım yazılırken görevlendirilir. Görevlendirilen bu hüddamlar muskanın daha tesirli olmasını sağlamakta kendilerine verilen görevi yapmakla yükümlü olmaktadırlar.. Yapılcak muska için ön hazırlık şarttır. Yazıldıktan sonra ise muskanın en az 36 saat köz ateşinde ( ben genelde mangal narında bekletiyorum ) bekleyip mühürlenmesi şarttır. Yoksa görevli hüddam çok kısa zaman sonra görevini bırakıp özgürlüğüne doğru yolamlakta olur buda muskanın görevini tam yapamamsı demektir. (continue reading…)


Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ??

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ?? Aşk Büyüsü Hakkında Herşey .. Aşk Büyüsü Yüzyıllardır Süre Gelen Çok Eski Tılsımlardan Oluşan Havas İlmi ile Kişiye Özel Yazılmış Dualardır.

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır ??

Aşk Büyüsü

Yüce Allah’ın C.C insanlara bahşettiği en büyük nimetlerden birisidir Aşk.. Bütün dünya sevgi üzerine kurulmuştur. Seversen sevilirsin , Sevgisiz bir hayat acı cekerek yaşamak değilde nedir ??

Allah C.C hiçbir kulunu sevgisiz ve aşksız bırakmasın.. Amin !!! Yabani kuşların bile yuvaları varken sizin neden mutlu mesut bir yuvanız olmasın çoluk çocuğa karışmayasınız ?? Sevdiğinize kavuşmak sizin en tabi hakkınızdır ve bunu hiçkimse sizden asla alamaz..

Türlü nedenlerden dolayı birbirine kavuşamayan , maddi vede manevi engelleri olan birbirlerini seven kardeşlerimizin biiznillah kavuşmalarını sağlamak kadar güzel ne olabilir bu yalan dünyada. Ben Medyum Demirhan Hoca olarak atalarımdan bana yadedilen özel havas kitaları vede tılsımlarım ile kişiye münasır Aşk Büyüleri , Aşk Tılsımları yapmakta kardeşlerimizin mutlu birer yuvaya sahip olmalarını , evli iseler aşklarınınsevgilerinin muhabbetlerinin dahada artmasını sağlamaktayım inşallah..

Aşk büyülerinin yapılış amacı nedir denecek olursa şöyle bir açıklama salih olur ; İnsanoğlu sevmek ve sevilmek için yaratılmıştır. İlk aşk rabbimin aşkıdır ve gönüllere otomatik yeretmiştir.. Ondan dolayıdır ki sevmek vede sevilmek ihtiyacı hissederiz. Bu bizim hamurumuzda vardır..

Aşk Büyüsü , Aşk Tılsımı Havas İlminin İncelikleri İle Yazılır Ve Hüddamlanırsa Yüzdeyüz Etki Eder !!! Şüphesizin Rabbimin İzni İle.. Şunu Unutmayacağız Yüce Yaradan Sevenlerin Ayrılmasını Asla Sevmez, Mutlu Mesut Yuva Kurmalarını Çoğalmalarını İster, Bu Peygamber Efendimizin Hadisi Şeriflerine Bile Yansımıştır..

Aşk Büyüsü

Dedelerimizden kalan el yazması özel havas kitaplarımızdan çıkarttığımız onlarca farklı aşk tılsımını kişinin yıldızmanesine baktıntan sonra ona özel yapmaktayız.. Yani herkişiye aynı tılsımı değil !!! aşk tılımı yazılan kişiye özel farklı vede hüddamlı aşk büyüleri yazmaktayız hamd olsun..

Aşk Büyüsü , Aşk Tılsımı yapılması çok zor ama çok etkili büyülerdir. Aşıklar için çok özel dualar , tılsımlar ve havas ilminden faydalanarak yazdıgım özel hüddamlı muskalar ile çok kısa zamanda kesin sonuçlara ulaşmaktayım. Aşkınıza kavuşmak sizinde hakkınız..

Aşk Tılsımı

Birçok evlileğe vesile olduk hamd olsun o çiftlerden biriside neden siz olmayasınız ??

Yüce Yaradanın İzni İle Şifa Ondan Vesile Bizdendir.. Amacımız Onun Rızası İçin Yaralı Gönüllerin Şifa Bulmasınız Sağlamaktır.

Biz sadece vesileyiz şifa herzaman yüce yaradandan gelmektedir.. Dua ve nurun ışığı sizinle olsun..

Google Aramaları : Aşk Büyüsü , Aşk Tılsımı , Medyum Hocalar Aşk Büyüleri , Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır , Aşk Tılsımı Nasıl Yazılır , Derin Hocalar Aşk Büyüsü Yaptırma

Medyum Demirhan Hoca


Ünlü Üstad Hocamız Sizlerle

Ünlü Üstad Hocamız Sizlerle , Ünlü Üstad Medyum Hoca Dertlere Şifa Olmaya Geldi. Yüce Yaratıcısının Vesile Kısması Dileğiyle Bundan Böyle Birlikteyiz Hamd Olsun. Bana Her Konuda Çekinmeden Ulaşabilirsiniz..


 • Medyum

  medyum Medyum Hocamıza Gündüz 12:00 ila Gece 00:00 Arasında Ulaşabilirsiniz.
 • Yüce Yaradan Allah C.C. Rızası İçin İnsanlara Yardımcı Olmayı Kendimize Hedef ve Gaye Edindik Hamd Olsun !!

  Aşk Büyüsü

  Aşk Büyüsü İle Sevdiğinize Kavuşun.
  Medyum Demirhan Hoca ; Size Bir Telefon Uzaklığındadır 7/24 İletişim Kurabilirsiniz.
 • Medyum

  Medyum Demirhan Hoca

  Medyum Demirhan Hoca Bir Aile Geleneği Olarak Elli Yılı Geçkin Süredir Havas İlmindeki Üstadlığı İle Müslüman Kardeşlerine Yardımcı Olmaktadır. Anadolu'da Çok İyi Bilinen El Alma Olayı Kendisinin Sülalesinde Yüzyıllar Boyudur Devam Etmekte Babadan Oğula Geçmektedir. Medyum Hocamız Dertli Kardeşlerimizin En Zor Günlerinde Yanlarında Olmakta Kimseye Açamadıkları O İçlerini Kemiren Şer Dertlerinden Hamd Olsun Oları Kurtarmaktadır Medyumlar İçinde Hatrı Sayılır Bir Yere sahip Olan Tevazu Öncüsü Hocamız Sizlerinde Sorunlarını Çözmeye Mutlu Günler Görmenizi Sağlamaya , Yardımcı Olmayı Dualarınız Almayı Düşünen Havas Üstadıdır. Yaptığı Her Tılsım Yüzde Doksanbeş Başarıya Ulaşmış Nadir Medyumlarımızdandır. Derin Hoca.. Medyum Demirhan !!

  Medyumlar

  Büyü Kitabı

  En Etkili Özel Tılsımlar
  El Yazması Kitaplardan Faydalanılarak
  Aile Geleneğinde Olduğu Gibi
  Birebir Kişiye Özel Yapılmaktadır..

  Evlenme Büyüsü
  Evlilik Büyüsü , Evlenme Celbi İle Sizde Mutlu Mesut Yuvanızı Kurun. Mutluğu Kendi Yuvanızda Çoluğunuz Çocuğunuzla Yaşayın.
  Hocamız Özellikle ; Havas İlminde , Papaz Büyüsü , Aşk Büyüsü , Bağlama Büyüsü , Geri Getirme Vefki , Yumurta Büyüsü , Yıldızname , Kısmet Açma Vefklerinde Uzmandır.
 • Medyum Demirhan Hoca
  Sitemap   / medyum  /   medyum  /   Allah C.C Rızası İçin Vesile Olmaktır Amacımız !!! Büyüklerin Duası Üstünüze Olsun.
  Medyum Demirhan Hoca