Kara Büyü

Yumurta Büyüsü

Yumurta BüyüsüKara büyü ilk çağlardan bu yana insanlığın kötü amaçları doğrultusunda kullandığı bir silahtır.  Kara büyüler kötü amaç ile yapıldığından büyü yapılan kişiye büyük zararlar vermektedir. Kara büyü yapılan kişilerin hayatları mahfolmakta hatta kişilerin ölümüne bile sebep olmaktadır. Kara büyüyü yapmak da yaptırmak da çok büyük günahtır.

Yumurta büyüsü de bu kara büyülerden yalnızca birisidir.  Bu büyü genelde evli çiftleri ayırmak amaçlı yapılmaktadır. Ayırma büyüsü olarak bilinmektedir. Şunu da belirtmek gerekirse büyü sadece çiftleri değil bir kişinin bir kişiyle ya da bir şey ile olan bağını koparmak amaçlı kullanılır.  Yumurtanın sarı kısmı kadını beyaz kısmı erkeği temsil ettiği düşüncesi ile çiftleri ayırma için yapıldığı bilinmektedir.

Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Geçmişten günümüze kadar süre gelen büyüler hala yapılmakta ve insanları etkisi altına almaktadır. Çeşitli amaçlarla yapılan bu büyüler genelde kötü niyetli olarak yapılır. Yumurta büyüsü olarak tabir edilen “ayırma büyüsü” de bu amaçla yapılan büyüler sınıfına girer. Bilinen en etkili en basit kara büyüdür. Yumurta büyüsü genel olarak Türkiye Ve Suriye’de yapılmaktadır. Çok aşamalı bir büyü olduğu için bu konuda uzman kişiler tarafından çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi halde çok olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapabilmek için 2 adet yumurtaya ihtiyaç vardır. Büyünün ana maddesi yumurtadır. Yumurta büyüsü yapımı itibari ile en kolay büyülerden ancak etkisi bakımından çok etkili bir büyüdür. Yumurta büyüsünde temel amaç yumurtanın akını ve sarısını birbirinden ayırmaktır. Erkeği ve kadın temsil eden yumurtanın akı ve sarısı birbirinden ayrıldığı zaman uygulanacak kişilerde birbirinden ayrılmış olacaktır. Bu büyüyü kesinlikle kendi başınıza denememeniz, uzman bir hoca veya medyumdan yardım istemeniz gereklidir. Kendi başınıza yaptığınızda akıl almaz sonuçlar doğurabilir.

Yumurta büyüsü çok sakıncalı bir kara büyüdür. Bu kara büyü sonucu yuvalar yıkılmaktadır. Bu büyüyü yapmak ya da yaptırmak çok sakıncalı olmakla beraber kişilerin bilinçsizce bu büyüyü yapma çalışmaları kesinlikle yanlıştır. Kişiler illa ki bu büyüyü yaptırmak istiyorlar iste bir profesyonel kişiden medyumlardan ya da hocalardan yardım almaları gerekmektedir.


Domuz Yağı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur ?

Domuz Yağı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur ? Domuz yağı ile yapılan büyü esasında çok etkili bir ayırma soğutma büyüsüdür.. Eşleri (karı-koca) ayırmada kullanılmaktadır. Eğer farklı kombinasyon ile yapılmışsa da büyünün yapıldığı kişiler domuz yağı sürülen ortamda asla oturamaz bulunamaz. Bu yüzdendir ki evlerde kapılara ve içerde pencerelere , mobilyalara , yataklara sürülmektedir bu lanet büyülü yağ.. (continue reading…)


Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir ? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ? Ayırma Büyüsü Günahmıdır ? Ayırma Büyüsü Bozmak , Ayırma Büyüsü Hakkında Herşey Burada..

Birlikteli olan insanları zıt düşürüp (kedi-köpek gibi) birbirlerindne nefret ettirerek ayırmak , uzaklaştırmak için yapılan büyü , muska tılsım ve vefklerin tümüne verilen addır ” Ayırma Büyüsü ” !!!

Ayırma Büyüsü

Kedi Köpek Büyüsü

Ayırma büyüsünün birçok türü olsada en etkili olanları kedi köpek tılsımları ile yapılandır. Bir parça ete okunan ve nakşedilen tılsım daha sonra bir kedi ve bir köpeğe yedirilir. Daha sonrasında kurban edilen tavşanın sol ayağı özel bir tılsım vede balmumu ile kaplanıp yenibir mezarın içine gömülür.. diye uzar gider yapılan bu şirret büyü !!

Biz yaradana hamd olsunsu asla kara büyü yapmamakta yapılan kara büyüleri şifa amacı ile bir bir açmaktayız..

Ailemizden gelen gelenekler yüzünden ayrılmış olan bir çok çifti tekrara birleştirmiş yuvaları kurtarmışızdır hamd olsun ki.. Rabbimin izni ile ayrılmak üzere olan çiflerin bile ilişkilerini rayına oturtup mutluluklarını sağlamak vazifemiz olmuştur.

Eğer sizde ilişkinizin kötüye gittiğinden dolayı muzdaripseniz lütfen bize ulaşınız. Yüce yaradanında izni ile eğer bir sorun varsa size bu şirret büyü yapılmışsa açıp temizleyip birde koruyucu hazırlamakta daha sonrasında bu tarz Kara büyülerin tutmamasını sağlamaktayız.. Unutmayın dünya dua üstüne dönmektedir..

Nurun ışığı kalbinize vursun.. Dua ile kalınız..

MEDYUM DEMİRHAN HOCA

Etiketler : Ayırma Büyüsü , Soğutma Büyüsü , Kedi Köpek Büyüsü , Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü , Ayrılık Büyüsü , Kara Büyüler


 • Medyum

  medyum Medyum Hocamıza Gündüz 12:00 ila Gece 00:00 Arasında Ulaşabilirsiniz.
 • Yüce Yaradan Allah C.C. Rızası İçin İnsanlara Yardımcı Olmayı Kendimize Hedef ve Gaye Edindik Hamd Olsun !!

  Aşk Büyüsü

  Aşk Büyüsü İle Sevdiğinize Kavuşun.
  Medyum Demirhan Hoca ; Size Bir Telefon Uzaklığındadır 7/24 İletişim Kurabilirsiniz.
 • Medyum

  Medyum Demirhan Hoca

  Medyum Demirhan Hoca Bir Aile Geleneği Olarak Elli Yılı Geçkin Süredir Havas İlmindeki Üstadlığı İle Müslüman Kardeşlerine Yardımcı Olmaktadır. Anadolu'da Çok İyi Bilinen El Alma Olayı Kendisinin Sülalesinde Yüzyıllar Boyudur Devam Etmekte Babadan Oğula Geçmektedir. Medyum Hocamız Dertli Kardeşlerimizin En Zor Günlerinde Yanlarında Olmakta Kimseye Açamadıkları O İçlerini Kemiren Şer Dertlerinden Hamd Olsun Oları Kurtarmaktadır Medyumlar İçinde Hatrı Sayılır Bir Yere sahip Olan Tevazu Öncüsü Hocamız Sizlerinde Sorunlarını Çözmeye Mutlu Günler Görmenizi Sağlamaya , Yardımcı Olmayı Dualarınız Almayı Düşünen Havas Üstadıdır. Yaptığı Her Tılsım Yüzde Doksanbeş Başarıya Ulaşmış Nadir Medyumlarımızdandır. Derin Hoca.. Medyum Demirhan !!

  Medyumlar

  Büyü Kitabı

  En Etkili Özel Tılsımlar
  El Yazması Kitaplardan Faydalanılarak
  Aile Geleneğinde Olduğu Gibi
  Birebir Kişiye Özel Yapılmaktadır..

  Evlenme Büyüsü
  Evlilik Büyüsü , Evlenme Celbi İle Sizde Mutlu Mesut Yuvanızı Kurun. Mutluğu Kendi Yuvanızda Çoluğunuz Çocuğunuzla Yaşayın.
  Hocamız Özellikle ; Havas İlminde , Papaz Büyüsü , Aşk Büyüsü , Bağlama Büyüsü , Geri Getirme Vefki , Yumurta Büyüsü , Yıldızname , Kısmet Açma Vefklerinde Uzmandır.
 • Medyum Demirhan Hoca
  Sitemap   / medyum  /   medyum  /   Allah C.C Rızası İçin Vesile Olmaktır Amacımız !!! Büyüklerin Duası Üstünüze Olsun.
  Medyum Demirhan Hoca