Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Çözülür? Kaşık Büyüsü Nedir? Kaşık büyüsü genellikle Anadolu da en çok kullanılan ve bilinen bir büyü türüdür. Bu büyü kırmızı büyü sınıfına girmektedir. Kaşık büyüsü ayırmak için yapıldığı gibi tam tersi ayrılan insanları da birleştirmek ve barıştırmak içinde yapılabildiğini de görebiliyoruz. Bu konuda özellikle bilmeniz gereken şudur ki eğer bu iki kaşık sırt sırtaysa ve bu şekilde bulduysanız bu yapılan büyünün ayrılık için yapıldığına kesinlikle emin olabilirsiniz. Ancak yüz yüze yapılmış ise bu kaşıklar çiftleri barıştırmak için birlikte olmaları için yapılmış bir büyüdür. Yeniden bir araya getirme amacını taşır. Kaşık büyüsünün neden yapıldığı esası değişmektedir. Yapılan ayrılık içinse eğer bu konuda bir birini seven eş dost ya da sevgiliyi bazen de kaynana gelin, gelin görümce için yapıldığını da görebiliyoruz. Yapıldıktan sonra ayrılıklar yaşanmışsa bu analiz edilmesi gerekir. Gidip bir uzmana danışarak önceki hayatımızda hal ve hareketlerimiz böyleyken şimdi ise bu durumdayız diye danışabilirsiniz. Bir uzmana danışıldığında yapılmış olanın kaşık büyüsü olup olmadığı ortaya çıkacaktır. Zaten ortaya çıktıktan sonra her şey daha kolay olacaktır.

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Çözülür?

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Çözülür?

 

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır? Ayrılmasını istediğiniz kişi için üzerine domuz yağı dökerek ve yazılar yazılarak kaşıkları sırt sırta bağlayıp bir mezarın üzerine gömmeniz gerekiyor. Neden mezar diyecekseniz eğer bunun yapılmasının nedeni büyünün ebedi olması ve mezara kadar sürmesini istemektir. Barıştırmak istiyorsanız yine kasıkları birbirine bağlayarak bir toprağa gömebilirsiniz. Ama kesinlikle bu kasıklar yüz yüze bakması gerekiyor ayırma büyüsü yapmamaya dikkat edin barıştırmak için kaşık büyüsü dualarından kaşıkların üzerine dualar yazabilirsiniz. Sevenleri barıştırdığına inanılan bu büyü genellikle Anadolu yerlerinde görülmüş ve yapılmıştır. Büyüyü yapmadan önce bir uzmana ve ya bilen birine danışarak yapmanızı öneriyoruz hatalı bir büyü yapmamak için amacına ulaşmanıza yardım edecek kişileri seçebilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nasıl Çözülür? Kaşık büyüsünün bozulması için bunun öncesinde gerçekten bu tür bir olay olup olmadığını tespiti bir analizi veya bir kontrolü yapılması gereklidir. Bundan sonra kaşık büyüsünü ne zaman yaptıklarını, nasıl yaptıklarını ve yapılırken malzemelerinde neler kullandıklarını hangi işlemlerden ve aşamalardan geçtiğinin analizi bir uzman tarafından bilinmelidir sonrasından işleme geçmesi gerekir. Kaşık Büyüsü yapılışı kolay fakat bozulması oldukça zor bir büyüdür. Tecrübeli ve deneyimli insanlar anlarlar. Yapılmış kaşık büyüsünün bozulması özellikle konuştuğunuz veya başvurduğunuz uzamanın bilgili ve becerili olması gerekir. Bu uzmanlık kişiden kişiye değişir. Eğer anlayan kişi bulunabiliyorsa yapılmış olan kaşık büyüsünün gömüldüğü yeri bulmak ve oradan çıkarılmak gerekir. Bu kaşıkların üzerinde işlem yapılması en doğru yoldur. Size kaşık büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız mutlaka bu işi bilen bizim gibi bir uzmana başvurabilirsiniz. Emin olabilirsiniz biz gerekeni yaparız…

 

Etiketler : Kaşık Büyüsü , Kaşık Büyüsü Nedir , Kaşım Büyüsü Nasıl Yapılır , Kaşık Büyüsü Nasıl Bozlur , Kaşık Büyüsü Nasıl Çözülür ?

 

Daha detaylı görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Demirhan Hoca Efendi