Tag: Kara Büyüler

Cinler ve Büyü

Cinler ve Büyü .. Kara büyünün özü cinlere dayanmaktadır. Fitne , fesatlık ve kötülüklerin haricinde bu şer büyüler ile ademoğullarına türlü zararlar verdirtmektedirler.

Yeryüzünde yaşayan cin kavimlerinin hepsi inançsız değildir inaçlı olan müslüman olan cinlerde mevcuttur hamd olsun. Müslüman cinler sayesinde bu kötü karanlık habis kara büyülerden nasıl kurtulacağımız ademoğullarına bir bir aktarılmış farklı tılsım ve vefklerle ile denenmiş sonuca ulaşılmıştır.

Cinler ve Büyü

cinler ve büyü

(continue reading…)


Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir ? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ? Ayırma Büyüsü Günahmıdır ? Ayırma Büyüsü Bozmak , Ayırma Büyüsü Hakkında Herşey Burada..

Birlikteli olan insanları zıt düşürüp (kedi-köpek gibi) birbirlerindne nefret ettirerek ayırmak , uzaklaştırmak için yapılan büyü , muska tılsım ve vefklerin tümüne verilen addır ” Ayırma Büyüsü ” !!!

Ayırma Büyüsü

Kedi Köpek Büyüsü

Ayırma büyüsünün birçok türü olsada en etkili olanları kedi köpek tılsımları ile yapılandır. Bir parça ete okunan ve nakşedilen tılsım daha sonra bir kedi ve bir köpeğe yedirilir. Daha sonrasında kurban edilen tavşanın sol ayağı özel bir tılsım vede balmumu ile kaplanıp yenibir mezarın içine gömülür.. diye uzar gider yapılan bu şirret büyü !!

Biz yaradana hamd olsunsu asla kara büyü yapmamakta yapılan kara büyüleri şifa amacı ile bir bir açmaktayız..

Ailemizden gelen gelenekler yüzünden ayrılmış olan bir çok çifti tekrara birleştirmiş yuvaları kurtarmışızdır hamd olsun ki.. Rabbimin izni ile ayrılmak üzere olan çiflerin bile ilişkilerini rayına oturtup mutluluklarını sağlamak vazifemiz olmuştur.

Eğer sizde ilişkinizin kötüye gittiğinden dolayı muzdaripseniz lütfen bize ulaşınız. Yüce yaradanında izni ile eğer bir sorun varsa size bu şirret büyü yapılmışsa açıp temizleyip birde koruyucu hazırlamakta daha sonrasında bu tarz Kara büyülerin tutmamasını sağlamaktayız.. Unutmayın dünya dua üstüne dönmektedir..

Nurun ışığı kalbinize vursun.. Dua ile kalınız..

MEDYUM DEMİRHAN HOCA

Etiketler : Ayırma Büyüsü , Soğutma Büyüsü , Kedi Köpek Büyüsü , Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü , Ayrılık Büyüsü , Kara Büyüler


 • Medyum

  medyum Medyum Hocamıza Gündüz 12:00 ila Gece 00:00 Arasında Ulaşabilirsiniz.
 • Yüce Yaradan Allah C.C. Rızası İçin İnsanlara Yardımcı Olmayı Kendimize Hedef ve Gaye Edindik Hamd Olsun !!

  Aşk Büyüsü

  Aşk Büyüsü İle Sevdiğinize Kavuşun.
  Medyum Demirhan Hoca ; Size Bir Telefon Uzaklığındadır 7/24 İletişim Kurabilirsiniz.
 • Medyum

  Medyum Demirhan Hoca

  Medyum Demirhan Hoca Bir Aile Geleneği Olarak Elli Yılı Geçkin Süredir Havas İlmindeki Üstadlığı İle Müslüman Kardeşlerine Yardımcı Olmaktadır. Anadolu'da Çok İyi Bilinen El Alma Olayı Kendisinin Sülalesinde Yüzyıllar Boyudur Devam Etmekte Babadan Oğula Geçmektedir. Medyum Hocamız Dertli Kardeşlerimizin En Zor Günlerinde Yanlarında Olmakta Kimseye Açamadıkları O İçlerini Kemiren Şer Dertlerinden Hamd Olsun Oları Kurtarmaktadır Medyumlar İçinde Hatrı Sayılır Bir Yere sahip Olan Tevazu Öncüsü Hocamız Sizlerinde Sorunlarını Çözmeye Mutlu Günler Görmenizi Sağlamaya , Yardımcı Olmayı Dualarınız Almayı Düşünen Havas Üstadıdır. Yaptığı Her Tılsım Yüzde Doksanbeş Başarıya Ulaşmış Nadir Medyumlarımızdandır. Derin Hoca.. Medyum Demirhan !!

  Medyumlar

  Büyü Kitabı

  En Etkili Özel Tılsımlar
  El Yazması Kitaplardan Faydalanılarak
  Aile Geleneğinde Olduğu Gibi
  Birebir Kişiye Özel Yapılmaktadır..

  Evlenme Büyüsü
  Evlilik Büyüsü , Evlenme Celbi İle Sizde Mutlu Mesut Yuvanızı Kurun. Mutluğu Kendi Yuvanızda Çoluğunuz Çocuğunuzla Yaşayın.
  Hocamız Özellikle ; Havas İlminde , Papaz Büyüsü , Aşk Büyüsü , Bağlama Büyüsü , Geri Getirme Vefki , Yumurta Büyüsü , Yıldızname , Kısmet Açma Vefklerinde Uzmandır.
 • Medyum Demirhan Hoca
  Sitemap   / medyum  /   medyum  /   Allah C.C Rızası İçin Vesile Olmaktır Amacımız !!! Büyüklerin Duası Üstünüze Olsun.
  Medyum Demirhan Hoca