Yumurta BüyüsüKara büyü ilk çağlardan bu yana insanlığın kötü amaçları doğrultusunda kullandığı bir silahtır.  Kara büyüler kötü amaç ile yapıldığından büyü yapılan kişiye büyük zararlar vermektedir. Kara büyü yapılan kişilerin hayatları mahfolmakta hatta kişilerin ölümüne bile sebep olmaktadır. Kara büyüyü yapmak da yaptırmak da çok büyük günahtır.

Yumurta büyüsü de bu kara büyülerden yalnızca birisidir.  Bu büyü genelde evli çiftleri ayırmak amaçlı yapılmaktadır. Ayırma büyüsü olarak bilinmektedir. Şunu da belirtmek gerekirse büyü sadece çiftleri değil bir kişinin bir kişiyle ya da bir şey ile olan bağını koparmak amaçlı kullanılır.  Yumurtanın sarı kısmı kadını beyaz kısmı erkeği temsil ettiği düşüncesi ile çiftleri ayırma için yapıldığı bilinmektedir.

Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Geçmişten günümüze kadar süre gelen büyüler hala yapılmakta ve insanları etkisi altına almaktadır. Çeşitli amaçlarla yapılan bu büyüler genelde kötü niyetli olarak yapılır. Yumurta büyüsü olarak tabir edilen “ayırma büyüsü” de bu amaçla yapılan büyüler sınıfına girer. Bilinen en etkili en basit kara büyüdür. Yumurta büyüsü genel olarak Türkiye Ve Suriye’de yapılmaktadır. Çok aşamalı bir büyü olduğu için bu konuda uzman kişiler tarafından çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi halde çok olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapabilmek için 2 adet yumurtaya ihtiyaç vardır. Büyünün ana maddesi yumurtadır. Yumurta büyüsü yapımı itibari ile en kolay büyülerden ancak etkisi bakımından çok etkili bir büyüdür. Yumurta büyüsünde temel amaç yumurtanın akını ve sarısını birbirinden ayırmaktır. Erkeği ve kadın temsil eden yumurtanın akı ve sarısı birbirinden ayrıldığı zaman uygulanacak kişilerde birbirinden ayrılmış olacaktır. Bu büyüyü kesinlikle kendi başınıza denememeniz, uzman bir hoca veya medyumdan yardım istemeniz gereklidir. Kendi başınıza yaptığınızda akıl almaz sonuçlar doğurabilir.

Yumurta büyüsü çok sakıncalı bir kara büyüdür. Bu kara büyü sonucu yuvalar yıkılmaktadır. Bu büyüyü yapmak ya da yaptırmak çok sakıncalı olmakla beraber kişilerin bilinçsizce bu büyüyü yapma çalışmaları kesinlikle yanlıştır. Kişiler illa ki bu büyüyü yaptırmak istiyorlar iste bir profesyonel kişiden medyumlardan ya da hocalardan yardım almaları gerekmektedir.